E-R 08-17
RIAB TEEDEEHITUS OÜ

TEEDEEHITUS, VÄLISTRASSIDE PAIGALDUS, PINNASETÖÖD

RIAB TEEDEEHITUS omab kogemust antud valdkonnas juba aastast 2009 ning võime julgelt väita, et teame, mida teeme. Oleme professionaalid. Meie peamiseks tegevusvaldkonnaks on teedeehitus kuid pakume ka terviklahendusi, katmaks terve projekti skoop.

KOGENUD MEESKOND
Meie tiim on kogenud teedeehituses, vee-ja kanalisatsioonitrasside paigaldamises ning erinevates planeerimis- ja haljastustöödes.
Oleme Sinu asjatundlikud sõbrad.
KAASAEGNE TEHNIKA
Hoiame oma tehnikapargi kaasaegsena ja hooldatunda. Meie masinapargis on vajalikud masinad, mis aitavad meil olla kiired ja tagada teenuste head kvaliteeti.
EFEKTIIVSED MEETODID
Oleme oma valdkonnas kogenud. See tähendab, et me teeme tööd meetoditega, mis on aja- ja kuluefektiivsed ning suudame samal ajal tagada ka teenuste head kvaliteeti. Oleme spetsialistid.

TEENUSED ja TERVIKLAHNDUSED

Meie tiim, oskused, kogemused ja töövahendid annavad meile võimaluse pakkuda alltoodud teenuseid.

Loomulikult, kõike ei saa kirja panna ja alati on eriprojekte – selleks palumegi võtta meiega ühendust kas telefonitsi või kirja teel.

TEOSTATUD PROJEKTID

Oleme teostanud mitmeid erineva loomu ja spetsiifikaga projekti. Siia peaks kirjutama natukene, teksti, mis loob sektoris usaldust ning oleks samas kerge ja asjakohane.

VABA AJA OBJEKTID

Tenniseväljakud, looduskaunid pargid, mänguväljakud...

TEEDEEHITUS

Kruusateed, asfaltkattega teed, sillutisteed...

HALJASTUS

Erinevate platside haljastus ja planeerimine...

MUUD ERINEVAD

Läbivoolu truubid, torustikud, piirdeaiad, teedehooldus...

MEESKOND

Meie tiim koosneb asjatundlikest, professionaalsetest ja sõbralikest inimestest, kes annavad endast kõik, et koostöö oleks meeldiv ja sujuv.

LAURI KUKTALU

Teedeehituse ehitusjuht
GSM: +372 505 3662
lauri@riabteed.ee

JAAGO KAJALAINEN

Teedeehituse projektijuht
GSM: +372 5811 7482
jaago@riabteed.ee

ELERI EDO

VÕTA ÜHENDUST

Me väga loodame, et Sul on tekkinud küsimusi meie teenuste kohta ning me vastame neile suurima heameelega. Selleks aga tuleb need tuviga teele panna…