E-R 08-17
RIAB METALL OÜ

METALL-
KONSTRUKTSIOONID, KEEVITUS, TOOTMINE, PLASMALÕIKUS

RIAB METALL on tootmisettevõte, mis on spetsialiseerunud metallitöödele, olles peamiselt alltöövõttu pakkuv ettevõte. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid töid ja teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Konstrueerime, toodame ja paigaldame metallkonstruktsioone mis on kvaliteetsed, nõuetele vastavad, vastupidavad ning õiges mõõdus.

Lisaks metallist konstruktsioonide tootmisele saame aidata Teid ka nende remontimisega, erinevate keevitustöödega, sh. alumiiniumi– ja roostevabade keevitustega.
Lisaks pakume ka plasmalõikust.

Meiega koostöö tegemiseks, palun tutvuge meie töödega ning võtke ühendust kas kontaktivormi, telefoni või e-kirja teel. Täpsustame detailid, paneme paika plaani ning teostame projekti.

EHITUS

Toodame metall-
konstruktsioone, mis on mõeldud nii eramajade kui ka muu funktsiooniga hoonete ehitamiseks.

SISUSTUS

Teeme eritellimusel metallist sisustuselemente, mis on mõeldud eriotstarbeliseks kasutamiseks, on vastupidavad, ning erimõõdus.

PÕLLUMAJANDUS

Valmimstame põllumajandus otstarbeliseks kasutamiseks konstruktsioone, mis kasutatavad näiteks kuivatites, lautades ja kasvuhoonetes.

REKLAAMINDUS

Konstrueerime ja valmistame reklaaminduses kasutatavaid kergmetallkonstruktsioone, mis on vastupidavad ilmastikule ning ka korduskasutatavad.

METALL-
KONSTRUKTSIOONID EHITUSELE

METALLIST SISUSTUS JA MÖÖBEL

METALLKONSTRUKTSIOONID PÕLLUMAJANUSES JA AIAS

KERGMETALL-
KONSTRUKTSIOONID REKLAAMINDUSEKS

TEOSTATUD PROJEKTID

EHITUS

Aiad, väravad, trepid, piirded, käsipuud, kaldteed, varjualused...

SISUSTUS

Garaažimööbel, kandurid, töölauad, riiulid, pingid...

PÕLLUMAJANDUS

Lautade sisustus, kasvuhooned, erielemendid...

MUUD ERINEVAD

Reklaamindus, erinevad konstruktsioonid...

MEESKOND

Meie tiim koosneb asjatundlikest, professionaalsetest ja sõbralikest inimestest, kes annavad endast kõik, et koostöö oleks meeldiv ja sujuv.

MAREK KUMPAN

ELERI EDO