E-R 08-17
RIAB TRANSPORT OÜ

RASKETEHNIKA RENT, PUISTEMATERJALID, JÄÄTMEKONTEINERID

RIAB TRANSPORT põhitegevuseks on mehitatud ehitusmasinate laenutamine ja rentimine. Lisaks sellele, teostame erinevaid planeerimistöid, müüme puistematerjale ning rendime välja ehitusprahi koristamiseks konteinereid.

01

MASINAPARK
JA LAENUTUS

Meie masinapargist leiab palju erinevaid masinaid, mida kasutame teenuste pakkumisel ning mida on võimalik mehitatult rentida erinevate tööde teostamiseks.

02

PUISTEMATERJALIDE
MÜÜK

Müüme erinevaid puistematerjale, mida kasutatakse erinevate objektide, hoonete või teede ehitamiseks, näiteks liiv, kruus, killustik ja muu selline.

03

EHITUSPRAHI
KONTEINERID

Iga ehituse käigus tekib paratamatult ehitusjäätmeid. Selle tarbeks rendime välja multilift konteinereid ning teostame ka äraveo vastavalt vajadusele.

MEHITATUD EHITUSMASINATE RENT

MASINAPARK

Meie masinapargist leiab ligikaudu 50 erinevat masinat, mida kasutame oma teenuste teostamisel ning ka mehitatud masinarendi pakkumisel.

Aeg ajalt vahetame masinaid välja uute vastu ning müüme vanad järgmisele ringile – tule tutvu masinapargiga ning leia pakkumised.

PUISTEMATERJALIDE MÜÜK

Saadaval ka muud, erinevad täitepinnased.

Meil ei ole kahjuks võimalik tabelis tuua välja konkreetseid hindu – hinnad olenevad sellest, kui palju nimetatud materjali soovitakse ning kui kaugele see on vaja transportida.
Võta meiega ühendust, et saada pakkumine.

EHITUSPRAHI KONTERINERITE RENT

Paigaldus, tühjendus, äravedu.

Rendime välja multilifte konteinereid, mille suurused on vahemikus 6-20 m3 ning vastavalt konteineri suurusele, kehtivad erinevad hinnad äraveo teostamisele. Äraveo teostamine vastavalt tellija soovile ja vajadusele.

Keskkonnaameti registreeringu nr: JÄ/331016.

Laadimisel ei tohi koorma kõrgus ületada külgseinte kõrgust ning mistahes täiendavate kõrgenduste paigaldamine on keelatud. Koorem peab olema koostatud nii, et seda oleks võimalik ohutult transportida.

Lisainfo

Meil ei ole kahjuks võimalik tabelis tuua välja konkreetseid hindu – hinnad olenevad sellest, kui suuri konteinereid soovitakse, transpordi vahemaast ning äraveo graafikust. 

Võta meiega ühendust, et saada pakkumine.

MEESKOND

Meie tiim koosneb asjatundlikest, professionaalsetest ja sõbralikest inimestest, kes annavad endast kõik, et koostöö oleks meeldiv ja sujuv.

STEN TAUTS

LIINA HÄRMA

VÕTA ÜHENDUST

Me väga loodame, et Sul on tekkinud küsimusi meie teenuste kohta ning me vastame neile suurima heameelega. Selleks aga tuleb need tuviga teele panna…